ککرج – رئیس حوزه هنری استان البرز گفت: ادارات استان البرز برای برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و عکس با موضوع نقش زنان و کودکان، به وظایف خود عمل کنند.

به گزارش خبرنگار …، آجرلو صبح پنجشنبه در نشست هماهنگی نخستین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و عکس با موضوع نقش زنان و کودکان در جنگ که به میزبانی استان البرز برگزار می شود، با بیان اینکه استان البرز برای برگزاری جشنواره فیلم کوتاه و عکس از پتانسیل های کافی برخوردار است، اظهار کرد: متاسفانه یکی از مشکلات استان البرز در اجرای برنامه ها این است که مسئولان ادارات و ارگان های مربوطه به وظایف خود عمل نمی کنند و پای کار نیستند.

رئیس حوزه هنری استان البرز در ادامه با بیان اینکه در حوزه هنری باید به دنبال یک نماد برای استان البرز باشیم، عنوان کرد: از ادارات ذیربط می خواهیم تا با جدیت برای برگزاری این جشنواره همکاری کنند.

وی با اشاره به اینکه استان البرز نماد هنری ندارد، افزود: اگر برگزاری جشنواره های معتبر در استان البرز به صورت منظم و با استمرار برگزار شود، می تواند به عنوان نماد هنری استان البرز به کشور شناسانده شود.

آجرلو با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و عکس یک اتفاق فرهنگی خوب است، خاطرنشان کرد: با اجرای این جشنواره به صورت هماهنگ، می توانیم استان البرز را در سطح کشور نمایان کنیم.

به گفته رئیس حوزه هنری استان البرز، برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و عکس به میزبانی استان البرز اقدامی آینده نگرانه و با کیفیت است و قطعا بازخورد های مناسبی خواهد داشت.